В опитуваннях "Нової Київщини" прийняло участь понад 5000 осіб


Фото Нова Київщина.В опитуваннях "Нової Київщини", щодо довіри районним та обласним діячам, прийняло участь більше 5000 осіб. Такий висновок було підведено вчора, після завершення обговорення результатів останнього "рейтингу довіри".
Найбільше осіб взяло участь у "рейтингу довіри" до діячів Обухівського району - понад 2000 осіб. Переможцями стали Іван Рудяк, Володимир Тимченко та Агнеса Олкова-Михницька.
Майже однакова кількість респондентів голосувала за кандидатів в народні депутати і за васильківських міських діячів. Депутатом Ради виборці бачать Руслана Бадаєва, а очільником Василькова - Миколу Неділька.

Півтисячі осіб прийняли участь у "рейтингу довіри" депутатам Київської обласної ради. Респонденти надали перевагу Світалні Березі, співголові платформи "Жінки за МИР", члену фракції "Опозиційного блоку". Хороші результати отримали БППісти Георгій Цагареішвілі та Гліб Лірник.

З початку виборчого сезону "Нова Київщина" проведе ще ряд опитувань. Ну, а зараз ми дякуємо усім хто долучилися до наших голосувань.

Дописати коментар

0 Коментарі