Ірма Крат: Україні потрібен Мир

Ірмо Миколаївно, доброго дня. З вами на зв’язку журналісти порталу “Нова Київщина”. Зараз багато політичних сил будують свою програму на темі миру. Чия ініціатива була створити політсилу з такою назвою?

Я вас вітаю, дякую за запитання! Ви знаєте, я надзвичайно рада, що політичні сили, саме після того, як ми штовхнули цей "човник миру", почали не популістично, а по справжньому говорити про мир  в Україні,  та підняття над  Донецьком  та Луганськом українських прапорів! Навіть Росія, днями, самопроголошеним республікам запропонувала  провести референдум про повернення в Україну, і якщо вже їм так хочеться в статусі автономії повернутися до України, я не проти! Я думаю, що і сама Росія вже втомилася їх тягнути на своїй шиї, але й залишати їх в статусі невідомості теж не можна. На разі, я  прошу публічно у нашого Президента України для усіх учасників війни амністію, вони ж у свою чергу мають підняти над Донецьк та Луганськом  українські прапори, і наша українська армія, повірте поки що на слово,  їх більше чіпати не буде! Я навіть більше вам скажу, ми всі ці питання можемо закрити самі, без ОБСЄ і без ООН! Я не бачу від них ніякої користі, ці посередники лише затягують процес, а чому б і ні,  2000 доларів у кожного спостерігача заробітна плата, тож нехай воюють, і чим довше, тим краще! Відносно створення партії, коли я побачила, що країна зайшла в ступор і ми геть нікуди не рухаємося, а хлопці щодня гинуть, 8 мільйонів молоді безповоротно імігрувало, я просто поставила сама собі питання: Хто як не Я ? Наступного ж дня мені Бог послав голову Молодих Регіонів Сергія Хижняка, зовсім випадково познайомилися в Фейсбук. Довго спілкувалися не довіряючи спочатку одне одному ні на секунду, а потім,  святкуючи по телефону День народження Януковича, я йому кажу: " Слухай, ти з Антимайдану, я з Майдану, ми ж знайшли між собою спільну мову? Давай створимо політичну силу #УкраїнаЗаМир?  Об'єднаємо Антимайданівців з Майданом, помиримо всіх, і тоді піраміда олігархів рухне ! ?" Ну він такий, скажімо так,  не із тих котрий чогось боїться, спокійно відповів : " Я за!"  Наступного ж дня, я вже вийшла до свого народу на Полтавщині, оголосила про своє рішення прям на місцевому базарі! Всі мене підтримали, і я відразу почала збирати підписи для реєстрації політсили, тисячу підписів вже маю в сейфі! До речі, я так розумію, я єдина в Україні збираю підписи, решта політсил, мабуть, переписували дані в паспортному столі за пляшкою горілки ! Але мені дуже подобається спілкуватися з людьми, чути їхню думку, тому я буду їх збирати власноруч по усій Україні! Інколи мені здається, що найбільше щастя це спілкуватися з абсолютно простими людьми !

Які основні тезиси висуває партія “Україна за МИР”?

Головне завдання нашої майбутньої політсили, це припинити геноцид українського народу ! Невже ви не бачите, що нас стравлюють між собою, а українську землю звільняють від українців! То які тут можуть бути тезіси? Нам всім потрібно включити нарешті свій мозок і припинити стріляти одне в одного! Це буде най сильніший  удар по тим хто нас розсварив! Більше того, я вам скажу, що у нас 12 мільйонів сімейних зв'язків між Україною та Росією! І отой віршик "Ми ніколи не будемо братами", здається писали не в Україні і далеко не в Росії!

Як Ви вважаєте, чи зможуть усі політсили, які виступають за мир в країні, об’єднатися під егідою партії “Україна за МИР” і досягти перемоги на виборах?

Я вам скажу так ! Нам мир в Україні потрібен до виборів, тому пропоную всім обєднуватися і працювати над цим питанням вже сьогодні! Я не вірю в слова, я вірю в дії. Ми ще не зареєструвалися, а вже зробили перший крок на зустріч людям і провели телеміст із Донецьком та Луганськом. Чи знайшли спільну мову? Головне почати говорити! Знайдемо! Бо Україні потрібен мир !

Дякуємо Вам за інтерв’ю!

Дописати коментар

0 Коментарі