Юрій Бойко: Поки уряд діє під диктовку МВФ – пенсіонери не зможуть розраховувати на підвищення пенсій

Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко.
Він підкреслив, що в сьогоднішній ситуації українські пенсіонери не можуть розраховувати на підвищення пенсій, оскільки уряду це не дозволить зробити МВФ. «Уряд не буде піднімати пенсії з однієї простої причини – їм не дасть це зробити Міжнародний валютний фонд. Сьогодні уряд діє під диктовку фонду, виконує всі його вимоги. Це не партнерство, це просто грубий диктат і шлях в нікуди. Жодна країна, яка беззастережно виконувала вимоги МВФ, не була успішною. Це шлях до соціального вибуху. Нинішній уряд є заручником МВФ і своєї ж економічної політики», - сказав опозиційний політик.
Коментуючи ситуацію з пенсіями військових пенсіонерів і пенсіонерів правоохоронних органів, Юрій Бойко зазначив, що вони отримали часткову надбавку, однак необхідно провести повний перерахунок виплат. «Дійсно, зробили перший крок, дали частково надбавку, однак пенсії треба перерахувати відповідно до інфляції і законодавства. Пенсії колишнім військовослужбовцям не перераховували з 2012 року. І вони готові до подальших протестних дій, щоб домогтися дотримання своїх прав. Ми будемо підтримувати військових пенсіонерів і пенсіонерів правоохоронних органів, тому що правда на їхньому боці. Уряд зобов'язаний дати їм пенсію, яку вони заслужили», - резюмував Співголова фракції опозиціонерів.
Нагадаємо, що раніше ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК домігся прийняття законопроекту №8362, який забезпечує виплату боргів по зарплаті шахтарям. Також опозиціонери домоглися відновлення соціальних гарантій та пільг ліквідаторам і постраждалим від аварії на ЧАЕС – відповідне рішення виніс Конституційний Суд, розглянувши подання народних депутатів від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Дописати коментар

0 Коментарі