Журналістське розслідування: “Трудовий шлях” Костянтина Шушакова

2010 рік. Вересень... Вулиці Обухова рясніють агітацією за різноманітні політсили. Регіонали, яценюківці, бютівці, ударівці, литвинівці - всі вони хочуть потрапити у ради різних рівнів Київської області.

На виборах у Обухівську райраду перемагає Партія регіонів, другим фінішує УДАР. Серед кандидатів, обраних від партії по багатомандатному округу, зустрічається такий собі Шушаков Костянтин Сергійович, директор ГО “ФОНД ПІДПРИЄМНИЦТВА”. Чи відігравав він якусь важливу роль у партії? Ні. Але й задніх теж не пас.

До майбутнього політичного злету у Шушакова залишалося 4 роки...

У лютому 2014 року, на тлі бурхливих революційних подій, УДАРівця Костянтина Шушакова обирають головою районної ради. Важлива посада у районі опиняється у руках політичного літуна, який не зупиняється перед своїми божевільними амбіціями.

Спочатку голова райради ходить на районні концерти, показово показуючи свою “любов до електорату”. Він налагоджує добрі стосунки із Головою РДА С. Недільком, які для останнього в мабутньому стануть зовсім не райдужними.

Тут у Шушакова пробуджується інстинкт красти все, що “погано лежить” - і голова районної ради це не залишає осторонь.

Президентській вертикалі такий очільник районної ради не потрібний. Тож Шушаков, разом із сподвижниками, знаходить пристанище в УКРОПі, який в області очолює його давній знайомий Володимир Майбоженко.

В результаті виборці, на своє лихо, повірили “зеленим патріотам” і Шушаков заводить свою фракцію у райраду. І знову (після скандального голосування)очолює районну раду.

На цій каденції Шушаков добряче прославився: організовував “хмільні гуляння”, катався п’яним по району, хамив громадянам та своїм підлеглим та навіть бив свою дружину. Однак до нового начальства “підлизатися” він вже не зміг. Крім того, в місцевих ЗМІ голова райради заслужив недобру славу.

Тоді ж УКРОПівець зблизився зі своєю колишньою конкуренткою за крісло райради і “найгіршим ворогом” Ларисою Ільєнко. Саме Ільєнко до сьогоднішнього моменту спонсує Шушакова. Джерела повідомляли, що не на офіційних подіях Ільєнко ставилася до Шушакова, як до власного слуги.

УКРОПу такі кадри були потрібні. І тому у травні ц.р. через Шушакова організовують голосування за недовіру Голові РДА Рудяку І.С. Підкупивши депутатів, Шашлик (таке прізвисько він заслужив від громадян)добивається своєї мети. Також скандальний голова райради хотів розгойдати ситуацію і в м. Українка, однак не вийшло, бо чи то грошей не вистачило на підкуп, чи в депутатів вистачило розуму не привести до влади “заколотників” з УКРОПу.

“На піці слави в УКРОПі” Шушаков хоче заробити більше, ніж йому платить Ільєнко(жадібність зіграла свій лихий жарт). І тому Шашлик вирішує переметнутися у Батьківщину - там і платять більше, і посаду зберегти можна, у випадку перемоги Тимошенко на виборах. Як нам відомо, між Шушаковим і Бондарєвим тривають переговори про вступ у БЮТ.

Ось такий він, трудовий шлях політичного афериста. Ми впевнені, що скоро такий кадр, як Костянтин Сергійович Шушаков, піде у небуття політичної історії району, залишаючи Обухівщину у спокої!

Дописати коментар

0 Коментарі