Юрій Бойко: Законопроект №4471 має стати першочерговим на порядку денному осінньої сесії парламенту

Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «Інтер».
За його словами, одним з ключових питань перших днів роботи парламенту є надання переселенцям права голосу. «Люди, змушені були виїхати з воюючих територій, залишити свої будинки, десь вони закріпилися, отримали довідки. І їм не дозволяють голосувати. Це просто знущання над людьми. Є законопроект №4471 авторства нашої фракції, який зобов'язує дати переселенцям право голосу. Це їхнє конституційне право. І ми будемо добиватися прийняття нашого законопроекту, адже переселенці - такі ж громадяни України, як і всі інші, і звуження їхніх прав є неприпустимим», - підкреслив Юрій Бойко.
Він зазначив, що вимушені переселенці практично не отримують ніякої допомоги від держави, й ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає виправити ситуацію, що склалася.
«В Україні 1,5 млн переселенців. Це люди, які були змушені залишити свої будинки, втратили майно і почали життя практично з нуля. Однак від держави крім 800 грн соцдопомоги вони більше нічого не отримують. У нинішній ситуації - це взагалі ніщо. Ще є гранти міжнародних організацій. Влада фактично усунулася від допомоги переселенцям. Йде просто шельмування і приниження людей. Це неправильно, і ми будемо добиватися відновлення справедливості по відношенню до цих людей. Для ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ - це принципове питання, це наша принципова позиція», - заявив Юрій Бойко.

Дописати коментар

0 Коментарі