Виборче протистояння: хто переможе на 94 окрузі?

До виборів народних депутатів залишився рік, однак потенційні кандидати вже зараз готуються “окучувати округ” і завойовувати довіру виборців.

Безперечно, на сьогоднішній день фаворитом перегонів є Ігор Кононенко. За сприяння народного депутата вже відбулася реконтрукція багатьох важливих об’єктів інфраструктури (дитсадки, школи), ще більше роботи буде виконано протягом року. Тож правильний підхід до кампанії гарантує Ігорю Віталійовичу 100% перемогу на виборах.

Ще не заявляв про свою участь і не з’являвся на окрузі переможець соціологічних опитувань Руслан Бадаєв. За даними рейтингів, саме він займає перше місце, обганяючи Ігоря Кононенка на 1-2%. Бадаєву довіряють здебільшого люди середнього та старшого віку, електорат колишньої Партії регіонів. Однак неактивність цього  політика може призвести до стрімкого падіння рейтингу.

Місцеві магнати, такі як Лариса Ільєнко чи Тетяна Засуха (перша є потенційним кандидатом), також можуть отримати підтримку 3-8% виборців, однак їхній електорат  здебільшого проживає у районі їхньої діяльності. Тож перспектив у таких кандидатів не багато.

Значно більше наберуть місцеві політики, які зарекомендували себе на  посадах. До них можна віднести Олександра Левченка, Агнесу Олкову-Михницьку, Миколу Неділька, Олега  Мазепу (поки не заявляли про участь у виборах, і не проявляли активності). За даними соціологічних опитувань по округу такий висуванець може легко набрати 7-15%, а при правильній кампанії і розраховувати на перемогу.

На 94 окрузі партійність ніколи не грала ролі. У 2012 році висуванець від влади, земельний магнат Тетяна Засуха програла висуванцю від опозиції, чинному нардепу Романюку. У 2013 році самовисуванець Руслан Бадаєв легко переграв партійних Андрія Лозового та Юрія Кармазіна, набравши майже 60%, а у 2014 кандидат від влади Гліб Лірник програв висуванцю фронтовиків. Тож самовисування - один із кращих варіантів участі на виборах.

... Осінь 2019-го буде холодною і бурхливою. Хто переможе у цій грі - визначимо ми з вами на виборчих дільницях.

Дописати коментар

1 Коментарі

  1. Придурки. Бадаєв виграв, бо роздава усім по пайку і по 200 грн.

    ВідповістиВидалити