Вадим Новинський: В ОПОЗИЦІЙНОМУ БЛОЦІ ніколи не було розколу

Партію «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» декілька разів намагалися розколоти, причому в основному з подачі Адміністрації президента. Про це в інтерв'ю виданню «Апостроф» заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський.
За його словами, всередині партії були тертя, однак ніколи не було розколу.
«У нас були, є і будуть тертя всередині партії, як в будь-якому співтоваристві. Там, де двоє людей, завжди можуть бути розбіжності. Що, в ББП їх немає? Так їх розриває на частини! Але в ОПОЗИЦІЙНОМУ БЛОЦІ ніколи не було розколу. У нас ніколи не стояло питання, що повинен відбутися розкол», - зазначив парламентарій.
За словами Вадима Новинського, іноді напруга доходила високого рівня, однак члени партії завжди між собою домовлялися.
«І зараз є тертя, і, впевнений, буде знайдено компроміс. За останні чотири роки, відколи ми об'єдналися в партію і стали депутатами, нас декілька разів намагалися розколоти, причому в основному з подачі Адміністрації президента. Оппоблок живий», - зазначив опозиційний політик.
Вадим Новинський додав, що в партії існують різні точки зору на чимало питань.
«Я вважаю, що компроміс з владою можливий, але в якихось рамках. Ми не повинні були підтримувати судову реформу, і сам я не голосував. Двадцять з чимось колег її підтримали. Залишаюся при своїй думці, що партії варто було залишатися в більш жорсткій позиції по відношенню до влади», - зазначив парламентарій.
«Не дивлячись на різні погляди на політичну ситуацію, ми залишаємося ідеологічними однодумцями. Ми сповідуємо одні й ті ж цінності. Хочемо добра своїй країні, миру і стабільності», - підкреслив опозиційний політик.
Навіщо Вадим Новинський вчить українську мову, на якій стадії знаходиться кримінальне провадження у справі Драбинка, і чому не припиняються розмови про надання політику українського громадянства, читайте тут.

Дописати коментар

0 Коментарі