Юрій Бойко: Ринок землі можна відкривати тільки коли суспільство скаже "так"

Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «Інтер», коментуючи можливість скасування мораторію на продаж землі.
За його словами, в умовах падіння національної валюти і засилля великих агрохолдингів фермери відчувають себе незахищеними.
«Що буде, якщо скасувати мораторій? Приїжджає великий агрохолдинг, за безцінь, враховуючи падіння гривні, скуповує землю, викидає всіх за ворота, і люди позбавляються всього, що у них є. Ніхто не проти того, що повинен бути ринок, але це повинен бути ринок, який захищає фермерів, власників паю, який не дозволяє потім цю землю перепрофілювати і комусь ще перепродати, – ось цього боятися люди», - зазначив Юрій Бойко.
Опозиційний політик підкреслив, що мораторій на продаж землі можна скасовувати тільки тоді, коли до цього буде готове суспільство і буде створена надійна законодавча база. «Мораторій повинен бути, поки суспільство не буде готове до ринку землі. Тільки коли будуть створені необхідні умови і люди скажуть "так", ринок можна відкривати. А для цього має бути проведена дуже серйозна підготовка. Це стосується і створення відповідної законодавчої бази, і інформаційної підготовки людей, щоб вони розуміли, що означає ринок землі», - акцентував Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Дописати коментар

0 Коментарі