Олександр Вілкул: У ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є шанс перемогти і на президентських, і на парламентських виборах

Співголова парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул заявив, що партія може перемогти на виборах і президента, і Верховної Ради в 2019 році.
«Бажано, щоб був один кандидат, який представляє людей, які думають, як ми. Для мене це має бути авторитетна людина, яка не піде на «договорняки» з владою, не зрадить. Чи є у такої людини шанс перемогти, гіпотетично? Упевнений, що є», – сказав Олександр Вілкул в інтерв'ю Олені Бондаренко.
Відповідаючи на питання, чи буде він сам висуватися в президенти, політик зазначив: «Я чітко розумію відповідальність, і ми всі, насправді, розуміємо відповідальність. Тренуватися не можна. У нас міжвиборчий цикл – 5 років. Якщо потренуватися на цих виборах, то за 5 років, які пройдуть до наступного циклу, частина людей просто не доживе – ця влада їх доб'є, частина за кордон поїде, втече, 8 мільйонів людей вже втекло. І що буде з країною – незрозуміло. Тому, якщо я буду цим єдиним кандидатом, то для мене це було б дуже серйозне, зважене рішення. Я б йшов тільки на перемогу, ніяких інших варіантів».
За словами опозиціонера, виборці умовно «помаранчевого» поля в даний час сегментовані між президентом Петром Порошенком, лідером «Батьківщини» Юлією Тимошенко і Анатолієм Гриценко. Ці виборці орієнтовані тільки на свого кандидата і не будуть підтримувати іншого.
«Є і здравомислячі люди, які не хочуть підтримувати війну до останнього українця, хочуть, щоб Україна була мирною, доброю, щасливою країною. Це – ми», – сказав Олександр Вілкул.
«Очевидно, що той кандидат, який буде висунутий від нас, увійде до другого туру, набравши 20-25% голосів у першому турі. Це очевидно. Не важливо, хто увійде в другий тур від «помаранчевого» поля, виборці інших частин цього поля цього кандидата не підтримають. Вони можуть проголосувати і за нашого кандидата, або не прийти на вибори. Тому я вважаю, що наша перемога можлива і на президентських, і на парламентських виборах», – підкреслив він.
«На парламентських виборах ми не наберемо 51%, 51% не набирала жодна партія за весь час існування нашої країни, за останні 28 років. Але можна набрати більше всіх – 25-30% і формувати коаліцію на наших умовах. А в парламентсько-президентській республіці пост прем'єра важливіший за пост президента», – акцентував Олександр Вілкул.
«У чому велика проблема? Що намагається зробити ця влада – президент, Кабмін, коаліція у Верховній Раді – останні п'ять років? Вони намагаються позбавити нас надії, увігнати в депресію, деморалізувати, промити мізки своїми телеканалами, розповісти, що тільки їх правда – це правда, змусити нас не прийти на вибори, виключити нас з політичного життя країни. Насправді, людей, яких хочуть нормального майбутнього, кращого майбутнього для нашої країни, не сотні тисяч, їх – мільйони», – підкреслив опозиціонер.
Олександр Вілкул також повідомив, що в даний час ведеться досить багато переговорів і консультацій щодо вибору єдиного кандидата від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, від опозиційних сил.

Дописати коментар

0 Коментарі