“Реформатор” Туренко ратує за об’єднання Громад на Бориспільщині

Очільник Бориспільщини Олександр Туренко розповідає виданню “Моя Київщина”, як буде ратувати за “об’єднання громад”. Олександр Валентинович хоче заслужити на Бориспільщині славу “реформатора” і “господарника”, щоб продовжити свою стрімку політичну кар’єру.

А починав її Туренко зовсім по-іншому: з афер і махінацій. Жителі м. Українка пам’ятають “земельні скандали”, які влаштовувалися на без участі Туренка. У багатьох жителів міста Туренко викликає негативні асоціації.

Після призначення Головою РДА, цей “господарник” вирішив впровадити на Обухівщині “освітню реформу” і об’єднати школи в м. Українка. Зусиллями тодішньої заступниці голови райради Агнеси Олкової-Михницької питання не пішло у хід.

Нещодавно з’явилася інформація, що Туренко може очолити Житомирщину, і стати своєрідним “адмінресурщиком” в регіоні. Однак це рішення в силу також не вступило - комусь потрібно, щоб Туренко залишався у пристоличному регіоні.

Де продовжить свій шлях Туренко після виборів - питання цікаве, що хвилює не одного посадовця в Київській області!Сподіваємося, що зараз Олександр Валентинович не буде робити хибких кроків і буде працювати над розвитком Бориспільщини!


Дописати коментар

0 Коментарі