Чим господарям Обухівщини заважає Руслан Бадаєв?


Нещодавно у мережі Фейсбук була поширена світлина, із зображенням четвертого номеру суспільно-політичного бюлетня “Нова Київщина”. Автор посту негативно висловилася про переможця голосування “Нової Київщини” Руслана Бадаєва, а також осіб, згаданих у газеті.

Під дописом почалися бурхливі коментарі. Представники Лариси Ільєнко почали відверто принижувати Руслана Геннадійовича, а також головного редактора нашого видання. Натомість, на наші коментарі вони відповідали грубістю, а Лариса Ільєнко взагалі саркастично натякнула на “можливість захоплення майна інформаційного порталу”.

Отже чим господарям району так заважає Руслан Бадаєв, який офіційно не заявляв про участь на виборах і не проявляв активності на окрузі?

1. Бадаєв, згідно із соціологічних опитувань, займає перші місця у рейтингах. Власне, це і не подобається потенційним кандидатам у народні депутати.

2. Бадаєв уже був депутатом на окрузі, і тому має підтримку серед населення, натомість потенційні кандидати ще не достатньо зарекомендували себе на Обухівщині

3. Фактично, Руслан Бадаєв позиціонується в очах людей, як опозиційний кандидат, тому його рейтинг більше, ніж у провладних представників

Один із очільників Опозиційного блоку на окрузі також підтверджує таку теорію. “Якщо Бадаєв піде самовисуванцем, позапартійним, і зможе провести правильну передвиборчу кампанію на рівні 2013 року, то у нього є шанс на перемогу. Через це Бадаєва і бояться”.

Що ж, будемо чекати виборів!

Дописати коментар

0 Коментарі