Привітання Співголови ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрія Бойка з Днем Незалежності України

Шановні співвітчизники!
Вітаю Вас з головним святом нашої країни — Днем Незалежності. Ми вболіваємо за долю нашої Вітчизни, яка переживає нелегкі часи. Але ми сповнені і надії. Надії на мир, на єдність людей. Задля справжніх демократичних перетворень, побудови правової, нейтральної, економічно сильної держави. Де всі протиріччя вирішуються не на барикадах, а за круглим столом.
Держави, яка визнає непорушну вищість загальнолюдських цінностей. В ній поважають всіх громадян, забезпечують їхні права та гарантують соціальний захист без огляду на їхню етнічну, політичну, культурну чи конфесійну приналежність. Країни, сприятливої для саморозвитку людини та реалізації підприємницької ініціативи кожного. Україна майбутнього відкрита для нових ідей, нових можливостей та виробництв. Це Батьківщина для всіх національних громад, які складають багатонаціональний народ України. Держави, яка будує відносини із сусідами на основі взаємної поваги.
На шляху до нашої спільної мрії нам належить ще багато зробити. Маємо усунути від влади екстремістів та авантюристів, повернути мир і відновити територіальну цілісність нашої держави, подолати економічний занепад та забезпечити високу якість життя українських громадян. Зробити непорушним конституційний принцип розподілу влади на законодавчу, виконавчу і судову. Раз і назавжди покінчити зі свавіллям, беззаконням, авторитаризмом, корупцією та безвідповідальністю, гарантувати справедливе та політично неупереджене судочинство.
Необхідно на практиці реалізувати конституційний статус України як соціальної держави. Зупинити політику руйнування систем життєзабезпечення громадян — охорони здоров’я, освіти, соціального захисту та допомоги людям. Важливо відновити справедливі та соціально відповідальні підходи до формування цін та встановлення тарифів, підвищити мінімальну заробітну плату та збільшити пенсії. Мусимо змінити пріоритети бюджетної політики від витрат на чиновників та силовиків, спрямувати державні інвестиції у розвиток економіки, модернізацію національної інфраструктури та створення нових робочих місць. І головне, — повернути взаємну довіру та повагу в українському суспільстві, визнання за кожним громадянином його прав і свобод.
На вирішення цих завдань сьогодні мають бути спрямовані дії всіх прогресивних політичних сил і всього суспільства. Українці сильні, працьовиті та розумні люди. Я переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться подолати нинішні проблеми та всі перепони, якими б складними вони не здавались. Разом ми зможемо пройти шляхом, наміченим у Декларації про державний суверенітет, і Україна стане успішною сучасною державою, якою пишаються громадяни і яку поважають у світі.
Нас об’єднує спільна мета і спільне прагнення до успіху кожної людини, кожної української родини, нашої української держави!

Дописати коментар

0 Коментарі