Юрій Бойко: Зняття мораторію на продаж землі зробить українців зайвими у власній країні

Питання відкриття ринку землі без попереднього обговорення з людьми, відповідної законодавчої бази, працюючого земельного Кадастру, а головне гарантій та реформи всієї сільськогосподарської галузі піднімати зарано. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко, спілкуючись з селянами у Рівненській області.
«Це ключове питання, яке сьогодні турбує суспільство. І після спілкування з людьми по всій країні, з фермерами, з простими селянами, можу сказати, що суспільство не готове до відкритого ринку землі. Люди не розуміють, як діяти за таких умов. Немає законодавчої бази, яка застрахує потім від скупки землі і переоформлення її на інших осіб, зокрема, нерезидентів України. До того ж, національна валюта знецінена, люди просто бояться, що землю скуплять і вони стануть зайвими на ній. Тому без ретельної підготовки до цього ключового кроку підходити не можна», – підкреслив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.
Фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ підтримала продовження мораторію на продаж землі під час голосування цього питання у Верховній Раді. За умов великої корупційної складової, страху людей, які працюють на землі, можливості продажу її нерезидентам та великим агрохолдингам, відсутності розумної податкової бази і багато іншого, – рішення про відкриття ринку земель має бути, перш за все, виваженим, а механізм – прозорим та дієвим, – вважають опозиціонери.

Дописати коментар

0 Коментарі