Політичні ігрища на Обухівщині тривають

Політична карикатура на ситуацію на Обухівщині
Як уже стало відомо, на Обухівщині йде серйозна боротьба за крісло голови Обухівської РДА. Нагадаємо, що до того депутати Обухівської районної ради (за гроші Лариси Ільєнко) оголосили недовіру Голові РДА Рудяку Івану Сергійовичу. В той же час, Ільєнко і її команда покинули БПП, створивши кишенькову депутатську групу "Наша Обухівщина", куди увійшли екс-БППісти, а також представники партії "Сила людей". На Ільєнко орієнтується і чинний голова райради УКРОПівець Шушаков, і (як нам повідомили з джерел) очільник радикалів Володимир Тимченко. 

Після всього цього почалися фейкові "мітинги" та перекриття доріг, які курувала Ільєнко та її ставленик Шушаков.  На одному із таких псевдозаходів з'явився лист, в якому очільником району "хотіли бачити"... голову "Обухівтрансу", і очільника місцевої "Самопомочі" (яка орієнтується на народного депутата В. Романюка) Олександра Лук'яненка. Мовляв, свій із народу...

Як стало відомо, Лук’яненко витратив чимало грошей на купівлю підписів за його кандидатуру. І, як “солідний” підприємець, вирішив відбити витрачену суму.

Саме через це і відбулося підвищення усіх цін на проїзд у маршрутних таксі. Не через якусь “вартість одного кілометра”, а через політичні амбіції пана Лук’яненка та його патрона Лариси Ільєнко.

Тож, якщо хочете проїзд по 30 грн, якщо хочете розбиті маршрутки, і ще розбитіші дороги - підтримуйте ТОВ “ОБУХІВТРАНС” і його господаря. Однак ми впевнені, що і у влади, і у депутатів, і у народу вистачить розуму не наступити на ті ж самі граблі і обрати “господарем” Обухівщини кришу земельної мафії Київщини.


Дописати коментар

1 Коментарі

  1. Те, що Костік з Ларискою мутять воду, то знає кожен третій обухівчанин, а те, що Лукьяненко в їхній команді, чесно - не знав. Це цікаво...

    ВідповістиВидалити