Олег Сазонов: Єдиною політично силою, яка відстоює права переселенців, є ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

Про це заявив депутат Полтавської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олег Сазонов.
Він зазначив, що проблеми вимушених переселенців, яких в Україні 1,5 млн, не вирішуються вже понад чотири роки, і це надзвичайно серйозний виклик для українського суспільства та держави.
«Влада ігнорує потреби цих людей, не надаючи їм необхідної підтримки, не допомагаючи у вирішенні проблем, з якими вони стикаються. Менше 1000 грн на місяць – ось така грошова допомога від держави людям, які були вимушені розпочати життя фактично з нуля. Хіба це не знущання?» - сказав опозиційний політик.
Майже 60% переселенців – безробітні. Труднощі з працевлаштуванням виникають через низькі зарплати, дефіцит вакансій, наявність статусу внутрішньо переміщених осіб або вік. Такі дані останнього соцопитування, проведеного Представництвом Міжнародної організації міграції в Україні.
ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ зареєстровано низку законопроектів, спрямованих на соціальний захист переселенців. В тому числі, і законопроект №4471, який покликаний надати внутрішньо переміщеним особам можливість реалізувати своє конституційне виборче право.
«Ніхто не має права позбавляти переселенців їхнього законного права обирати і бути обраними. Саме тому ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК зареєстрував законопроект, який надає цим людям право голосувати за місцем проживання. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – єдина політична сила, яка відстоює права переселенців. І ми продовжимо цю боротьбу», - наголосив Олег Сазонов.

Дописати коментар

0 Коментарі