Влада, руйнуючи освіту, позбавляє Україну майбутнього

Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ
Широко розрекламована реформа освіти владою провалена. У більшості областей України початок навчального року зірвано або знаходиться під загрозою зриву. Не закуплені підручники, парти, не проведено закупівлю обладнання і техніки для початку навчального процесу. Навіть у столичних школах відсутні підручники, методичні матеріали та необхідне програмне забезпечення.
Уряд в екстреному порядку намагається перекласти відповідальність на місцеві органи влади і знайти «стрілочників» у підвідомчих установах. Але абсолютно ясно, що так звана «реформа освіти» була авантюрою влади від початку і до кінця.
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК неодноразово виступав з критикою безвідповідальності цієї влади і попереджав про неспроможність її дій. Це стосується запровадження 12-річки та інших «ноу-хау» закону «Про освіту». Ми вказували на неприпустимість порушення соціокультурних і мовних прав громадян та утопічних експериментів у цій життєво важливій для країни сфері.
Ми вимагаємо негайного звіту в парламенті міністра освіти про причини того, що сталося, і внесення змін до бюджету для виправлення цієї ситуації.
Ми наполягаємо на прийнятті нового Закону «Про освіту», який гарантує право дітей навчатися рідною мовою, а також якість та доступність освіти всім.
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не дозволить збанкрутілій владі позбавити Україну майбутнього!

Дописати коментар

0 Коментарі