Юрій Бойко: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає негайного перегляду антисоціального проекту бюджету на 2019 рік

Найближчим часом представники ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ подадуть правки до проекту бюджету на 2019 рік. Про це заявив Співголова парламентської фракції опозиціонерів Юрій Бойко в ефірі телеканалу «Інтер».
За його словами, фракція виступає категорично проти прийняття проекту бюджету-2019 в його нинішньому вигляді.
«У будь-якому бюджеті є певні червоні лінії, які не можна перетинати. Не можна збільшувати тарифи на газ і при цьому на 16 мільярдів знижувати суму, передбачену на субсидії. Їх і без того не вистачає в цьому році. Отже люди не можуть їх оформити, відповідно не платять за комунальні послуги, входять в борги», - сказав він.
На думку Юрія Бойка, уряд фактично представив на розгляд парламенту бюджет поліцейської держави з бідним населенням.
«З урахуванням реальної інфляції не можна знижувати соціальні виплати і при цьому на 15 мільярдів гривень збільшувати виплати на силовий блок - СБУ, поліцію та прокуратуру. При тому, що чорнобильцям не здійснюють належні виплати, незважаючи на рішення Конституційного суду. При тому, що знижуються виплати матерям-одиначкам, інвалідам», - зазначив народний депутат.
Дохідна частина бюджету, за словами Юрія Бойка, взята зі стелі, а фіскальне навантаження збільшене. «Зараз ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ставить питання про те, щоб цей проект бюджету був переглянутий. Ми готуємо поправки до нього. І вже найближчим часом вони будуть подані в Бюджетний комітет», - сказав Співголова парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Дописати коментар

0 Коментарі