Націоналістичний Обухів і поміркована Українка - передвиборчий настрій 94 округу

Пов’язане зображення
Видання "Нова Київщина" продовжує публікувати статті, присвячені 94 виборчому округу. Сьогодні ми поговоримо про міста та електоральні симпатії їхніх жителів.

ОБУХІВ

Безумовно, що Обухів, який є центром округу, є містом із "холодними" електоральними симпатіями. Річ у тім, що у ньому - дуже велика підтримка націоналістичних та радикальних сил, а також їхніх очільників. За даними останніх виборів, партії такого спрямування (Свобода, Радикальна партія Ляшка та УКРОП) набрали 26% голосів. З цього можна сказати, що від обухівчан можна чекати симпатій відвертим популістам та націоналістам. Також доволі велику кількість голосів у місті може набрати чинний Президент Петро Порошенко.

УКРАЇНКА

Українка - пряме протиріччя Обухову. Тут панує спокій, а жителі міста, які звикли жити під гаслом "В громаді, як в родині", обирають помірковані політичні сили. На минулих місцевих виборах 23% у сумі отримали партії "Наш Край" та "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК". Треба сказати, що Українка ніколи не тяжіла ні до Свободівців, ні до БЮТівців, чиї популістичні лозунги не привертали увагу мешканців. За даними нашого опитування, саме в цьому місті рейтинг колишнього народного депутат України Руслана Бадаєва є найвищим, серед усіх можливих кандидатів.

ВАСИЛЬКІВ

Васильків - місто досить помірне, але і  непередбачуване, Васильківчани звикли голосувати за "міцних господарників", хоча часто ведуться на солодкі лозунги і обіцянки. У місцевій раді є партії практично усіх  ідеологій. Тож яким буде вибір васильківчан на наступних виборах - здогадатися доволі важко. Єдине, що місто на президентських виборах буде підтримувати Юлію Тимошенко, адже симпатиків "жінки з косою" у ньому повно!


Дописати коментар

0 Коментарі