Юрій Бойко: Розвитком аграрного сектора мають займатися фермери, а не ставленики політсил

Про проблеми і розвиток аграрного сектору йшлося під час зустрічі Співголови ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрія Бойка з аграріями Вінниччини. 
Аграрії жаліються, аби їм розвиватися потрібна стабільність та інвестиції. А для цього необхідні дешеві кредити та чесне оподаткування. Але найбільша проблема на сьогоднішній день - рейдерство.
Юрій Бойко про проблему знає, і зазначає, що такі дії мають отримати дуже жорстку оцінку з боку нової влади. За його словами, від початку року в Україні зафіксовано 500 рейдерських захоплень землі та врожаю.
«Рейдерські захоплення – це «стиль роботи»  нинішньої влади. Адже неможливо уявити, що подібне свавілля чиниться без кришування. Абсолютно ясно – це робиться під дахом Мінюсту, керівництва правоохоронних органів. Підкуплені нотаріуси. Вся ця зграя нападає на фермера, відбирає землю і врожай. Робиться це централізовано. І всі депутатські запити з цього приводу залишилися без відповіді. Це повинно отримати найжорсткішу оцінку з боку майбутньої влади. Всі, хто причетний до сьогоднішніх рейдерських захоплень, відповідатимуть за свої дії», - зауважив опозиційний політик.
Юрій Бойко наголосив, що нестабільна, непрогнозована, а головне непрозора державна політика в аграрній сфері призвели до того, що малий та середній агробізнес фактично не має перспектив для розвитку. Все захопили великі агрохолдинги.
За словами опозиційного політика, для того, аби змінити ситуацію в агросекторі, до влади мають прийти профільні спеціалісти, ті ж самі фермери.
«Дуже важливо, щоб ваші представники були на посадах у владі. Це і законодавча, і виконавча влада. А що відбувається сьогодні: 40% експорту - це експорт аграрної продукції. У нас в країні майже 50 тисяч середніх і малих підприємств. Вони годують майже 600 тисяч людей. І роблять це не завдяки допомозі держави, а всупереч. Ми повинні розуміти, чим можна допомогти аграріям щоб вони працювали більш ефективно і створили більше робочих місць. А так, як це відбувається зараз, далі продовжуватися не може. Бо скоро в Україні не буде ані тваринництва, ані людей, які вміють та хочуть працювати на землі», - підкреслив Юрій Бойко.

Дописати коментар

0 Коментарі