У Васильківському районі відкрили оновлену амбулаторію (ФОТО)

Вчора, 15 вересня, у селі Плесецьке Васильківського району відбулося відкриття амбулаторії загальної практики – сімейної медицини 
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку Департаменту охорони здоров’я Київської ОДА у Facebook.
Загальна площа приміщення – 550 м2, у якому розміщено просторі та світлі кабінети, палати денного стаціонару, санітарна кімната з новими меблями та медичним обладнанням.
Як зазначено у повідомленні, амбулаторія збудована за рахунок державного та місцевого бюджетів, на умовах співфінансування у рамках програми Фонду Регіонального Розвитку.
Нагадаємо, що згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 року № 423-р, про розподіл субвенції з державного бюджету в 2018 році для здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, було виділено 1 млн 300 тис грн на закупівлю медичного обладнання для Плесецької медичної амбулаторії ЗПСМ Плесецької сільської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.
Підписуйтесь на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.
На відкритті була присутня директор департаменту охорони здоров'я КОДА Алла Арешкович, голова Васильківської РДА Владислав Одинець, голова Васильківської районної ради Наталія Баласинович, головний лікар Васильківської первинної медико-санітарної допомоги Ярослава Августинович та голова Плесецької сільської ради Ніна Мошковська.

Дописати коментар

0 Коментарі