Зупинити наступ диктатури і тоталітаризму!

Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ
Нинішня українська влада не може управляти країною. Вона абсолютно деградувала і не в змозі добитися миру, забезпечити розвиток національної економіки, гарантувати навіть мінімальну якість життя людей. Прагнучи за будь-яку ціну продовжити своє правління, влада готується насадити в Україні тоталітарний режим. Політика репресій, гонінь і заборон - її останній аргумент.
Ще ніколи в історії України з парламентської трибуни не звучали відкриті заклики до розправи з інакомисленням, погрози заборонити свободу слова і свободу думки. Влада відкрито погрожує репресіями всім непідконтрольним ЗМІ, опозиційним політикам і тим, хто не поділяє її ідеологію.
Під гаслами «захисту вітчизни» влада робить все, щоб позбавити українських громадян їхніх конституційних прав. Вона забороняє говорити і думати, вирішувати долю українського народу на референдумах, безцеремонно втручається в релігію, забирає соціальні гарантії, цинічно грабує і позбавляє перспективи жити в цій країні. Влада знає, що суспільство більше не довіряє ані президенту, ані уряду, ані парламенту. Але навіть втративши довіру людей влада намагається погрозами і заборонами насадити свою ідеологію.
Сьогодні ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК є єдиною політичною силою, яка бореться з наступом диктатури і тоталітаризму в Україні. Ми єдина партія миру, яка прагне зупинити війну і забезпечити політичне врегулювання конфлікту в Донбасі. Ми остання українська партія, яка прагне захистити конституційні, політичні і соціальні права українських громадян.
Диктаторські ініціативи президента повинні бути зупинені. Ми звертаємося до наших міжнародних партнерів, до всього міжнародного демократичного співтовариства із закликом підтримати боротьбу з тоталітарним режимом, що зароджуються в Україні. Не допустити встановлення диктатури в центрі Європи.
Ми чітко розуміємо, що сьогодні на кону політичної боротьби не пости і повноваження, а доля української демократії. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК закликає всіх громадян, хто хоче говорити, думати і нормально жити в цій країні, підтримати нашу боротьбу проти диктаторського режиму за наші права, за українську демократію, за майбутнє нашої спільної України.
Борімося разом! Разом переможемо!

Дописати коментар

0 Коментарі