Агнеса Олкова-Михницька: бажаю учням досягти омріяної мети

Шановна громадо!
Щиро  вітаю  з Днем знань -  всенародним святом мудрості, доброти і людяності.
Цей день  для багатьох дітлахів  особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
Не дивлячись на свій вік, я також поступила в цьому році в Національну Державну Академію Управління при Президентові України, і як і ви, хвилювалась у перші вересневі дні.
Мені приємно відзначити, що в Українці працює Інститут Третього Віку, в якому навчається «Супер-молодь» , хоч із пенсійним посвідченням. І це в котрий раз підтверджує, що ніколи не соромно навчатися.
Недаремно  писав наш величний поет Тарас Григорович Шевченко – «Учітеся, брати мої, думайте, читайте»!
Бажаю  школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконана, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті,  а  сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.
Найщиріші слова подяки - вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави.  Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.
Дякую вам, вчителі, за виховання старших дітей, за мої знання, за привиту любов до навчання! Бажаю вам достойної оплати та любові ваших учнів!
Зі святом, дорогі друзі! Миру нам!

Дописати коментар

0 Коментарі