Боротьба за Соціалістичну партію триває

Результат пошуку зображень за запитом "сОЦІАЛІСТИЧНА ПАРТІЯ уКРАЇНИ"На минулому тижні відбулося кворумне засідання Політвиконкому СПУ.


Микола Ілліч Садовий, який зараз очолює партію, згідно рішення ВАСУ від 13 червня 2017 року, повідомив нам, що наразі пр
оводяться зустрічі із партійцями, іде оцінка ситуації довкола СПУ, підготовка до чергових президентських та парламентських виборів. Також продовжується боротьба із т.зв. "головою" партії Ільєю Кивою.

М.Садовий і  В.Висовень
Більшість партійців все ж таки підтримують Миколу Садового, не сприймаючи ані Іллю Киву, ані Сергія Капліна. Однак багатьох із них представники Киви "викинули" із Реєстрів, згідно нового "Статуту", за яким керівники організацій призначаються Головою СПУ. Мабуть так Ілля Володимирович сподівається навести у партії "залізний порядок". Про порядок тут годі говорити: очільник Київського обкому Сергій Возний змінив щонайменше три партії, так само поступив і очільник полтавських соціалістів Чередніченко, і очільник донецького осередку Барабаш. Ідейних соціалістів у Киви НЕ БУЛО І НЕ БУДЕ.

Ми поспілкувалися із першим секретарем Волноваського райкому СПУ Сергієм Мануйленком, якого у Реєстрі змінили на лояльну до Киви людину.

На данном изображении может находиться: Сергей Мануйленко, сидит и в помещении
С. Мануйленко, очільник волноваських соціалістів
"На жаль траплялися непоодинокі випадки, коли керівників просто-напросто викидали із Реєстрів. І в цьому велика "подяка" Сергію Миколайовичу, який обіцяв захищати простих партійців. Так сталося і зі мною. Але я залишаюся очільником районного комітету та буду продовжувати вести роботу. Впевнений, що ми переможемо, і СПУ очиститься від політичних пройдисвітів та ставлеників олігархату." - резюмував соціаліст.

Натомість Ілля Кива зібрався іти в Президенти. На Київщині з'явилися білборди із недолугим хештегом "Кива президент". Впевнені, що у народу вистачить розуму не дати голосу колишньому правосекторівцю та протеже Авакова, і в черговий раз не привести до влади "партію війни". 

Дописати коментар

0 Коментарі