Юрій Бойко: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає відставки Андрія Парубія, який прямо порушив закон про заборону нацизму


Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко заявив під час виступу з трибуни Верховної Ради у четвер, 6 вересня.
Він зазначив, що у понеділок, 3 вересня, в країні стався безпрецедентний випадок, коли в ефірі одного з телеканалів спікер парламенту, друга офіційна особа в державі, допустив пряме порушення закону про заборону нацизму, в позитивному плані згадавши керівника Третього рейху.
«В будь-якому цивілізованому суспільстві після таких висловлювань спікер парламенту повинен добровільно піти у відставку, тому що він не має права порушувати закони, які приймає парламент. Якщо Андрій Володимирович (Парубій, - ред.) добровільно не здасть свої повноваження, наша фракція залишає за собою право надати звернення до парламентів всіх країн з роз’ясненням цього ганебного випадку і прямого порушення другою офіційною особою в державі законодавства України», - наголосив опозиційний політик.
«Окрім того, фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ зареєструвала проект Постанови про звільнення пана Парубія із займаної посади за таке порушення закону. Ми наполягаємо на його розгляді і прийнятті відповідного рішення», - підкреслив Юрій Бойко.
На його переконання, висловлювання Парубія ображають пам'ять людей, які ціною свого життя здобули перемогу у Великій Вітчизняній війні. «Якщо спікер забув, який страшний слід залишала "гітлерівська демократія", то можемо запросити наших ветеранів і навіть європейських, вони освіжать йому пам'ять і нагадають про події тих страшних років. В країні, яка втратила у війні з нацизмом мільйони людей, спікер парламенту не може ставити в приклад диктатора і називати його демократом. Це точно не сприяє єднанню і взагалі є аморальним і неприйнятним», - зазначив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Дописати коментар

0 Коментарі