Юрій Бойко: Недоторканість потрібно знімати з усіх, все інше – це типове політичне переслідування

Про це заявив Співголова парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко під час спілкування з журналістами у кулуарах Верховної Ради в середу, 19 вересня.
За його словами, нові подання Генерального прокурора на зняття недоторканності з опозиціонерів є черговою спробою влади знищити реальну опозицію.
«43 депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – шість подань на зняття депутатської недоторканності. Майже півтори сотні депутатів від БПП – одне подання. Ось вам вся сьогоднішня так звана демократія. Це просто намагання залякати фракцію ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, зробити її «ручною», але в них нічого не вийде», - підкреслив Юрій Бойко.
«Правоохоронні органи працюють не на боротьбу з корупцією, а проти політичних опонентів чинної влади. Вони нас бояться, бояться, що ми розкриємо всі їхні корупційні схеми, які сьогодні працюють в країні. І таким чином вони намагаються нам залякати. Це не пройде», - сказав Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.
Політик наголосив, що фракція налаштована захищати своїх колег. «Ми будемо боротися за наших колег. Ми вважаємо, що вони не винні, що це типове політичне переслідування», - підкреслив він.
Юрій Бойко також зазначив, що фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ виступає за зняття недоторканності з усіх: президента, народних депутатів та суддів.

Дописати коментар

0 Коментарі