«Жінки за Мир» закликали об'єднатися всі громадські організації, рухи та політичні партії, які виступають за мирне вирішення ситуації на Сході

У Міжнародний день миру і День Різдва Пресвятої Богородиці в Житомирі відбувся Національний з'їзд жінок України, на якому понад 600 учасниць Національної платформи «Жінки за Мир» з усіх областей України прийняли звернення до всіх громадських організацій, рухів і політичних партій, які виступають за вирішення ситуації на Сході нашої країни виключно шляхом дипломатичних компромісів, переговорів та народної дипломатії, об'єднатися заради миру в Україні.
«Кожна жінка сьогодні заявляє свою позицію - мир в Україні потрібно повернути тільки дипломатичним шляхом. Сьогодні «Жінки за Мир» звернулися до всіх громадських діячів, лідерів думок і політичних партій із закликом об'єднатися заради того, щоб якомога швидше повернути мир в нашу країну, як можна швидше захистити людей і дітей, відновити економіку, повернути соціальну справедливість. Ми зобов'язані об'єднати свої зусилля заради миру в Україні та майбутнього наших дітей», - заявила Наталія Королевська, ініціатор Національної платформи «Жінки за Мир».
За її словами, один із викликів, який сьогодні стоїть перед державою, - це протистояння і розкол у суспільстві.
«Протистояння і розкол всередині нашого суспільства переступили всі межі. Нетерпимість до чужої думки проявляється у всьому - від утисків свободи слова до нападів на мирні зібрання, як це було тут, в Житомирі, де псевдо патріоти робили все, намагаючись зірвати наш мирний захід. Ми вимагаємо, щоб правоохоронні органи розібралися у даному інциденті та покарали провокаторів. Ця ситуація в черговий раз підкреслює значимість і важливість того, чим ми займаємося, і нас це точно не зупинить - навпаки дасть силу і впевненість у подальших діях! В Україні буде мир і мир сьогодні – у жіночих руках», - зазначила Наталія Королевська.

Дописати коментар

0 Коментарі