Джаз у місті на Дніпрі


Сонце, яке заходить  за обрій любого міста, теплий , перший вересневий вечір та гарна музика, в унісон з легким рухом Дніпровських хвиль...
      Нажаль, літо швидко скінчилось, але гарний настрій не повинен залежати від пори року... В цей вечір, 1 вересня, на набережній міста Українка, для мешканців та гостей міста звучали життєрадісні ритми латиноамериканської сальси, чуттєві мелодії класики джазу, навіть сучасне звучання Бетховена "К Элизе" автора українського видатного композитора М. Скорика, музика що наповнена світлом, та почуттями...
     В цей вечір ми з вами  залишили свої турботи, та насолоджувались лише  гарною музикою та незабутньою атмосферою вечора Джазу.
     Цей захід став першим у своєму роді в місті Українка, тому що це не тільки концерт просто неба, а цілий невеличкий перформенс, який було спрямовано створити затишну атмосферу та незабутні спогади. Й саме головне - бажання прийти неодмінно ще раз. І це вдалося!
     Діти, під час заходу, гралися в дитячій зоні "Kid Space", де читали казки, гралися у настільні іграми, різноманітними майстер-класами, малювали на ватмані. Для дівчаток була й зона краси, та аква-грим. А в цей час батьки змогли зручно розташуватись на стільчиках та насолоджуватися дійством, яке розверталося на головній сцені.
     Джаз це унікальний стиль музики, який був створений афроамериканцями у двадцятому столітті. Він дуже швидко ввійшов в тогочасну моду і допоміг створити нову еру видатної майстерності у світі музики. І в цей вечір неповторну красу звуків дарував квінтет "JAZZ MACHIN", неперевершена Анна Лучина та Олена Максимова,  а завершив концерту програму "Jam session" разом з українчанином Максимом Гордєєвим.  І не можливо декілька слів не написати про ведучого заходу – стильного, креативного, запального, легкого у спілкуванні з глядачем – Евгенія Гапоненка! Дякуємо вам всім за неперевершений вечір!
    Джаз наповнював сильними емоціями, коханням, чуттєвістю вечора, легкістю, свободою душі. Імпровізації лунали від колективів в залежності від настрою, від того, які емоції вони відчували від глядачів. А глядачі викрикували раз за разом - "Браво" та оплесками зустрічали кожен виступ!
    Глядачі не зоставили поза увагою і міні кав'ярню, де професійний бариста пригощав горнятками смачної, неперевершеної кави та розповідав про той чи інший сорт, а для поціновувачів більш вишуканих напоїв працювала локація з яскравими коктейлями та легкими смаколиками ручної випічки.
   Сам захід не можливо б було організувати та наповнити важливими елементами антуражу без підтримки меценатів. І ми дуже вдячні за підтримку таких витончених поціновувачів Джазу та гарних, стильних заходів з міста Українка та Києва! Також окрема подяка Депутату обласної ради Георгію Цагареішвілі за вагому фінансову підтримку заходу та бажання знов і знов в Українці створювати нові, цікаві, сучасні концерти!
   Ми обіцяємо, що це був не останній вечір та далеко не останній захід. Наразі, зараз, готуємо цикл цікавих заходів на 2019 рік! Дякуємо вам за ваші щирі подяки, підтримку та визнання вечора "Джаз на Дніпрі"! Чекаємо підтримки  меценатів , спонсорів, та всіх охочих створювати нові простори. Контактні особи: Світлана Дубровіна  та Агнеса Олкова-Михницька  (сторінки в ФБ).
До нових, творчих зустрічей!!!


Дописати коментар

0 Коментарі