Юрій Бойко: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає від Верховної Ради в першу чергу розглянути соціальні закони

Про це заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ під час Погоджувальної ради в понеділок, 3 вересня.
Зокрема, Юрій Бойко зазначив, що парламент пішов на канікули, залишивши дуже багато боргів.
«Борги різні – починаючи з відсутності гарячої води в Києві і завершуючи невиплатою зарплати шахтарям. І при чому парламент відпочивав, а люди їхали сюди, у Верховну Раду, шукаючи справедливості. Сюди приїжджали чорнобильці, які мають на руках рішення Конституційного Суду щодо відновлення соціальних виплат, які були скасовані парламентом у грудні 2014 р. Приїжджала делегація двох вугільних об’єднань, яким не виплатили зарплату. Приїжджали військові пенсіонери, які вимагають справедливості при нарахуванні пенсій. Судячи з порядку денного парламенту, вони приїдуть сюди знову, тому що на жодне зі своїх питань вони не отримали відповіді. Тому я вважаю, що цей порядок денний має бути переглянуто», - підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.
Юрій Бойко наголосив, що перше, чого вимагає ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, це звіт уряду стосовно виконання соціальних виплат і виконання рішень та програм щодо подолання економічної кризи в країні.
«Хай уряд нарешті скаже – буде чи не буде підняття тарифів, тому що від цього залежить добробут громадян. Треба нарешті відповісти суспільству, що це за детективна історія з можливим підняттям тарифів для населення, яке уряд щоразу сором’язливо анонсує і каже, що цього не буде, а тим часом для промисловості «Нафтогаз» вже підняв вартість газу. Наша позиція – тарифи мають бути зменшені, а всі інші речі, які пов’язані з переговорами з МВФ, треба починати не з тарифів, а з інших питань, які сьогодні є на порядку денному», - сказав Юрій Бойко.
Серед питань, які мають бути розглянуті, як невідкладні, зазначають опозиціонери, - це мир, зниження комунальних тарифів, виплата заборгованості по зарплатам шахтарям, відновлення справедливості з виплатами чорнобильцям та пенсіями військових пенсіонерів, повернення права голосувати переселенцям та їх матеріальна підтримка.

Дописати коментар

0 Коментарі