Фотофакт: Романюк піариться на чужих справах


Народний депутат України Віктор Романюк у своєму звіті за 2017 рік піариться на невиконаних обіцянках.

За даними звіту, Романюк активно боровся з корупцією та "злочинною системою" на окрузі. Також вказано, що він проводив зустрічі через своїх представників.

Ми поспілкувалися з мешканцями Обухівського району. Жодні з опитаних не підтвердили факт зустрічі Романюка та його представників з громадянами, а тим паче - якусь "боротьбу проти корупції".

"В 2014 році голосувала за Романюка, бо не хотіла вибирати Лірника, від Партії Президента. Думала, що він - юрист - буде допомагати населенню. Однак, виявилося, що ні. Він уже давно публічно не звітується перед громадянами і нічого не робить. Вибрали депутата на свою голову." - сумно констатує Оксана, жителька м.Обухів.

"Знаю, що Кононенко зараз на окрузі працює, садочок утеплив, школі нові вікна поставив. А про Романюка давно не чув. Останній раз дивився його звіт по "БАРДу" (місцевий канал - прим.ред.) у 15 році, а більше його ніхто і не згадував." - говорить українчанин Сергій.

Отже "звіт" Романюка - це черговий піар і "бла-бла-бла"перед громадою! На перевеликий жаль, виборці у 2014 році зробили помилку, і обрали депутатом людину, яка дбає переважно про власні інтереси, а не про інтереси людей! Впевнені, що на наступних виборах, їх вибір буде свідомим!


Дописати коментар

0 Коментарі