Юрій Бойко: Підвищуючи ціну на газ, влада підніме ціни і на товари першої необхідності

Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко в ефірі програми «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер» у п'ятницю, 7 вересня.
«Уряд вже у вісім разів підвищив ціну на вартість газу. Я категорично не згоден з таким підходом, і з тією позицією, яку сьогодні зайняла влада по відношенню до власного народу», - сказав опозиційний політик.
«Сьогодні вже на 20% підвищили вартість газу для промисловості. З огляду на те, що газ займає важливе місце у собівартості практично всіх товарів першої необхідності. Відповідно, ціни виростуть і на ці товари. Я категорично не згоден з таким підходом сьогоднішнього режиму. І вважаю, що треба знизити у два рази комунальні тарифи. Для цього до вартості газу власного видобутку додати вартість газу імпортного, і зробити єдину ціну. І вже, виходячи з цього, розраховувати тарифи», - підкреслив Юрій Бойко.
Парламентарій пояснив, як влада завищує ціни на газ. «Наша країна споживає приблизно 30 млрд кубів газу, з яких 15 млрд куб. видобуває сама, а 15 - це імпортний газ. Уряд Яценюка підписав Меморандум з МВФ і зобов'язався вартість газу власного видобутку прирівняти до імпортного газу. Цього не можна було робити категорично. Нинішній уряд дотримується такої ж схеми», - сказав він.
Юрій Бойко також зазначив, що підвищуючи ціну на газ, пообіцяли виплачувати субсидії. Але людей знову обманули, грошей на це немає.
«Суми субсидій, закладених у бюджеті, не вистачить всім, хто цього потребує. Тепер штучними способами кількість субсидіантів збираються скоротити на 2 млн домогосподарств. Це цілеспрямована і абсолютно безвідповідальна політика уряду», - підкреслив він.
Юрій Бойко, звернув увагу, що свої дії нинішня влада намагається виправдати міфічними боргами, що залишилися від попередньої влади. «Але з 2014 р. по 2018 р. була взята купа боргів, що істотно збільшило боргове навантаження на країну в цілому. І це вже вина сьогоднішньої влади», - резюмував опозиціонер.
Нагадаємо, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК виступає категорично проти підвищення тарифів, і за негайний розгляд парламентом законопроектів, спрямованих на соціальну підтримку людей.

Дописати коментар

0 Коментарі