Юрій Бойко: Україна стала найкорумпованішою країною Європи – це і є ключовий показник «чесності» влади

Про це народний депутат, Співголова міжфракційного депутатського об'єднання «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «112 Україна» у п’ятницю, 23 листопада.

Він зазначив, що через корупцію та контрабанду Державний бюджет втрачає колосальні кошти. «Мені британські експерти розповіли, що обсяг контрабанди лісу з України складає 400 млн євро на рік. Понад 300 млн доларів – це обсяг незаконного видобутку бурштину. Тобто майже мільярд доларів проходить повз держбюджет. І все це кришується правоохоронцями і центральними органами влади. Навіщо просити кредити у МВФ та інших міжнародних фінансових установ, якщо можна припинити контрабанду і закрити корупційні діри і таким чином отримати додаткові надходження до бюджету?» - підкреслив опозиційний політик

«Згідно висновків міжнародних експертів, за останні п’ять років Україна стала найкорумпованішою країною Європи», - наголосив Юрій Бойко.

«У суспільства була велика надія на нові антикорупційні органи. НАБУ та САП створювались з великою помпою і пафосом. І чим все це завершилося? Замість боротьби з корупцією, яка тільки зросла, вони почали боротися один з одним. Це була ганьба, коли в парламенті керівники НАБУ та САП звинувачували один одного в корупції. І це бачила вся країна і весь світ, який сподівався, що в Україні, нарешті, будуть боротись з корупцією», - зазначив парламентарій.

Дописати коментар

0 Коментарі