Ярослав Добрянський (депутат Київоблради): Довіра до інформації, яка надходить через віртуальний світ, невиправдано висока

Мені здається, що одним з ключових негативних моментів на сьогодні в українській журналістиці є знецінене ставлення до фактів. Довіра до інформації, яка надходить через віртуальний світ, невиправдано висока. А кількість енергії, яка витрачається на перевірку цієї інформації, і наскільки вона взагалі пов'язана з реальністю, мінімізується, і це дуже погано. Це засмічує інформаційний простір і створює таку кількість шлаку, яку вже просто неможливо розібрати. Це ключовий момент, який передає дух часу.

Але потрібно говорити і про хороше. У середовищі журналістів є люди, які до роботи ставляться як до покликання і відчувають, що виконують певну місію, розуміючи глибину відповідальності в цій професії. Однією з таких є Ніна Карповець. Ніна Григорівна - легендарна особистість! Від 1974 року працює на Київському обласному радіо, колеги її зовуть «Радіо-Ніна». Вела програми «Добра земля», «Щедра нива Київщини», «Золоті зерна досвіду». Коментатор відділу державної організації «Київська державна регіональна телерадіокомпанія».

Була серед тих, хто, виконувала свій професійний і громадянський обов'язок, фіксуючи на плівку події ліквідації аварії ЧАЕС. Була вдостоєна республіканської журналістської премії «Золоте перо».Була депутатом Київської обласної ради. Відзначена орденом «За заслуги» III ступеня.

Як на мене, то такі як Ніна Григорівна є істиним і справжнім обличчям журналістики! Такі люди ніколи не перейдуть межі між об'єктивністю і неупередженістю!

Дописати коментар

0 Коментарі