Гриценко розповів, як вплине воєнний стан на життя українців

Після введення воєнного стану в 10 областях головне завдання влади – пояснити українцям, що їм немає чого боятись.

Про це під час свого візиту в Одесу заявив Анатолій Гриценко. 

«Зараз владі треба сконцентруватись на тому, щоб пояснити людям, що треба жити спокійно. Не давати можливості гратись з гривнею. Наступу не буде ні сьогодні, ні завтра, треба аналізувати розвіддані», - підкреслив лідер «Громадянської позиції».

Він додав, що при нинішній чисельності Збройних Сил та при тому резерву, який є, немає передумов тривожитись про мобілізацію чи збільшення призову на строкову службу.

Анатолій Гриценко додав, що в Україні треба піднімати боєздатність, виділяти більше коштів на армію, завантажити оборонні підприємства, передислокувати нові частини.

«Всі ці повноваження є, але президент прийняв рішення: воєнний стан. Коли він його ввів, то найгірше, що могло трапитись – якщо б парламент не підтримав. Тоді б вороги раділи», - вважає Анатолій Гриценко.

На думку лідера «Громадянської позиції», парламент поступив правильно, що не дав можливості перенести вибори: «Не дав можливості комусь далі сидіти у кріслі та продовжувати займатись мародерством. Що зможе зробити військове командування чи президент? Я не думаю, що за місяць будуть якісь рішучі зміни».

Дописати коментар

0 Коментарі