Погода для жителів Київщини на 2-ге грудня

На Київщині, 2 грудня, прогнозується наступна синоптична картина: до обіду очікується сніг, а ближче до вечора він припиниться і можливо із-за хмар вигляне сонце. Температура повітря буде коливатися -13⁰…-11⁰ вночі та -6⁰…-4⁰ вдень. Вітер південно-західний зі швидкістю 5-6 метрів за секунду.

Про це повідомляє інформаційний портал "Нова Київщина".

На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) зранку фронт оклюзії принесе опади у вигляді слабкого снігу, який перестане йти в другій половині дня. Температура повітря до -5⁰…-3⁰ вдень, та до -12⁰…-11⁰ вночі. Пориви вітру до 5 метрів за секунду. 

На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) буде стояти морозна погода з температурами повітря -13⁰…-12⁰ вночі та -6⁰…-4⁰ вдень. Опади на всій зазначеній території прогнозуються тільки в першій половині дня у вигляді снігу. 

У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) буде справжня зимова погода з температурами приземного шару атмосфери -13⁰…-11⁰ вночі та -5⁰…-3⁰ вдень. Вітер південно-західний4-5 метрів за секунду. Протягом дня хмарно, на дорогах ожеледиця.

На заході області (Фастівський та Макарівський райони) на дворі прохолодно з помірними поривами вітру до 5 метрів за секунду. Температурні показники повітря будуть коливатися в межах -5⁰…-3⁰ вдень, та -13⁰…-11⁰ вночі. Швидкість вітру – 3-4 метрів за секунду із південно-західним напрямком. 

На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) протягом дня на небосхилі буде переважати мінлива хмарність, але у вечірні години коли відступить фронт оклюзії на фоні підвищеного тиску можливе роз’яснення небосхилу. Температура по всій зазначеній території буде в межах -12⁰…-11⁰ вночі та -6⁰…-3⁰ вдень. Швидкість вітру до 3 метрів за секунду.

 Протягом дня можливі зміни.

Дописати коментар

0 Коментарі