Шушаков та Ільєнко стрімко втрачають позиції
Учора, 26 грудня, Обухівська райрада мала знімати голову – Костянтина Шушакова, який "прославився" хмільними гулянками та корупційними схемами. 18 депутатів (себто більшість) проголосувала, щоб винести на порядок денний голосування за звіт і зняття Шушакова. Звіт голови не прийняли. Але в результаті за зняття голови не вистачило одного голосу – лише 17 депутатів погодилося голосувати за відставку УКРОПівця.

Одіозний Шушаков відразу заявив про те, що здорових людей -  більшість. Однак, чи голова райради недовчив арифметику, чи перебував у нетверезому стані, але 17 депутатів - це рівно половина складу районної ради. І, судячи із цього голосування, ставленики Шушакова-Ільєнко опинилися у меншості. 

З цього можна зазначити, що колись "впливовий" дует Ільєнко-Шушаков втрачає контроль над депутатським корпусом. Швидше за все, останній незабаром втратить своє крісло, і тоді його політична кар'єра завершиться. Адже його господарці Ларисі Ільєнко, яка хоче отримати мандат у Верховній раді, потрібні люди з посадами, а не збиті льотчики!

Чекаємо на продовження ситуації!

Дописати коментар

0 Коментарі