Сильноукраїнці Київщини: позиція активу є незмінною


Нещодавно партія "Сильна Україна" на Київщині відновила свою діяльність. Як зв'ясувалося, це все зусилля ініціативної групи партійців, які вирішили діяти і перемагати!

"У нас була проведена Конференція активу. Ми визначилися, що кандидатом в Президенти від нашої організації буде Бойко. У нас є симпатики Мураєва, але ми сказали, що цього блазня з АП, який майстерно грає опозиційного політика, ми підтримувати не будемо!" - говорить нам співрозмовник із Сильної України.

Актив політсили буде співпрацювати з регіоналами.

"У нас добрі відносини із Київською обласною організацією Партії регіонів, ми будемо з ними співпрацювати, тим паче, що там багато сипатиків Тігіпка".

Якщо керівництво партії підтримає іншого кандидата - від рішення не відмовляться, і будуть доносити свою позицію. 

"Коли в 2014 році Тігіпка виключили із ПР усі мовчали. Лише зараз розповідають, що "нас обманули, ми їм повірили". Повелися на великі гроші Ахметова, який злив їх під Банкову. 
Якщо наше керівництво підтримає іншого кандидата у Президенти (однак ми надіємося на правильне і послідовне рішення) - будемо доносити нашу позицію. Неприпустимо, коли не враховується думка звичайних членів партії. Впевнені, що ми переможемо!" - резолюють столичні сильноукраїнці.

Дописати коментар

0 Коментарі