Більшість обласних організацій ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ відмовилися брати участь в незаконному з'їзді партії

Про це повідомив Співголова Партії Юрій Бойко.

«На сьогоднішній день вже 13 з 25 регіональних організацій партії – тобто більшість – відмовилися брати участь в незаконному фейковому з'їзді. За сценарієм рейдерів, результатом цього нелегітимного з'їзду має стати захоплення органів управління партією групою, яка відкрито підіграє нинішній владі.

Відкрита і чесна позиція більшості обласних організацій, які не хочуть ставати співучасниками протиправних дій із захоплення партії і передачі її під контроль режиму Порошенка, ще раз підтверджує, що правда на нашому боці. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не повинен стати «ручною опозицією», яка допомагає нинішньому президенту продовжити війну і страждання нашого народу заради корупційних надприбутків цієї влади.

Закликаю всіх однопартійців не боятися голосно і чесно сказати: ця влада повинна піти і заради цього ми повинні об'єднати всю опозицію.                            Для цього ми створили ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ. З'їзд партії ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК повинен проводитися відповідно до законодавства і за нашим Статутом, а не по команді з Банкової. Не можна допустити, щоб рейдери Порошенка отримали контроль над ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ», – заявив Юрій Бойко.

Дописати коментар

0 Коментарі