Суд зупинив рейдерське захоплення ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Результат пошуку зображень за запитом "опозиційний блок"
Всі рішення, прийняті так званим з'їздом ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ 15 грудня – нелегітимні, як і самі з'їзд.

Це випливає з попередження в реєстраційних справах, внесеного до реєстру Міністерства юстиції України, яке вказує заборонити суб'єктам державної реєстрації, зокрема, Міністерству юстиції, здійснювати держреєстрацію і внесення будь-яких змін стосовно ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Підстава для такого припису – рішення Окружного адміністративного суду Києва №640/20930/18 від 12 грудня 2018 року.

Таким чином, не можуть бути зареєстровані зміни, прийняті на нелегітимному з'їзді частини ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ 15 грудня, згідно з якими єдиним головою виконкому партії обрано Бориса Колеснікова, а кандидатом в президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ запропоновано Олександра Вілкула.

Міністерство юстиції не буде частиною рейдерського захоплення партії.

Нагадаємо, 9 листопада Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович підписали угоду про створення ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. 16 листопада об'єднання висунуло єдиним кандидатом від опозиції Юрія Бойка.

Частина ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ виступила проти об'єднання опозиції і оголосила про проведення з'їзду. 12 грудня Окружний адміністративний суд Києва визнав з'їзд незаконним, оскільки Політрада ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ не приймала рішення про його проведення. Відповідно до Статуту партії, тільки Політрада може приймати рішення про скликання з'їзду.

Дописати коментар

0 Коментарі