Анатолій Гриценко озвучив необхідні кроки, щоб зупинити трудову міграцію

Нове податкове і митне законодавство, позбавлення силовиків функцій впливу на бізнес, судова реформа і відродження економіки зупинять трудову міграцію із України.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав Анатолій Гриценко.

«29% українців готові емігрувати. 40% з них – це люди з гідною освітою і високою кваліфікацією. Де вихід? Шлагбаум не допоможе, треба задіяти стимули», - підкреслив лідер «Громадянської позиції».

Анатолій Гриценко додав, що Україна втрачає талановитих, розумних та працелюбних людей, які виїжджають в Польщу, Великобританію, Німеччину, Чехію, Бахрейн, ОАЕ, Грузію та в інші країни.

«Інші країни витрачають величезні кошти і створюють стимули, аби спонукати українців емігрувати до них і розвивати їхні національні економіки», - зауважив політик.

Анатолій Гриценко пояснив, що українці їдуть через тиск силовиків на підприємців, мародерство і рейдерство, корупційні перепони на ведення бізнесу та інвестиції в економіку, наслідком чого є жебрацькі зарплати та пенсії, закриття заводів і занепад економіки.

«І – справжня епідемія рейдерства, корупції, безправ’я. Де вихід? Шлагбаум не допоможе, треба задіяти стимули», - впевнений лідер «Громадянської позиції».

Серед кроків, які необхідно зробити, щоб зупинити трудову міграцію, Анатолій Гриценко виокремив першочергові - нове податкове і митне законодавство, баланс стимулів і невідворотності покарання для держслужбовців, позбавлення силовиків невластивих їм функцій впливу на бізнес, судова реформа і відродження економіки, зокрема, через держзамовлення.

«Нинішня влада цього вже не зробить. Маємо обрати нову, не прізвищами - мораллю, цінностями і відповідальністю нову владу!», - підкреслив Гриценко.

Раніше Анатолій Гриценко казав, що для того, щоб українці не виїжджали за кордон на заробітки, потрібно створити умови, коли кожен матиме гідне робоче місце із середньою зарплатнею мінімум 500 євро.

Дописати коментар

0 Коментарі