«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ» — У ТРІЙЦІ ЛІДЕРІВ ПАРТІЙ, ЯКІ ПРОХОДЯТЬ У РАДУ

Результат пошуку зображень за запитом "платформа за життя"Якби парламентські вибори проводились у кінці листопада — на початку грудня 2018 року, п’ять партій могли б пройти до Верховної Ради. Про це свідчать дані соцопитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Це перше опитування, яке проводилося після створення Юрієм Бойком (співголовою «Опозиційного блоку») і Вадимом Рабіновичем (лідером партії «За життя») об’єднання «Опозиційна платформа — За життя», яка вже висунула в президенти Юрія Бойка.

Згідно з рейтингом, 13,1% українців віддали б перевагу ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко, 7,3% — партії «Слуга народу», 6,3% — партії «Опозиційна платформа — За життя», 6,3% — «Блоку Петра Порошенка», 5,1% — партії«Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, 4,5% — Радикальної партії Олега Ляшка, 2,3% -«Блоку Святослава Вакарчука», 2,3% — партії «Наші», 2, 2% — партії «Об’єднання «Самопоміч», 1,3% — партії ВО «Свобода», 1,1% — партії «Опозиційний блок».

26,9% респондентів ще не визначилися зі своїм вибором. 10,9% заявили, що прийняли рішення не брати участь у голосуванні, 3,9% — викреслили б усі партії, зіпсували бюлетень.

Серед тих українців, які визначилися зі своїм вибором, голоси розподілилися таким чином: 23,4% — за «Батьківщину», 13% — за партію «Слуга народу», 11,3% — за партію «Опозиційна платформа — За життя», 11,2% — за «Блок Петра Порошенка», 9,1% — за партію «Громадянська позиція», 8% — за Радикальну партію Олега Ляшка, 4,1% — за «Блок Святослава Вакарчука», 4,1% — за партію «Наші», 3,6% — за партію «Об’єднання «Самопоміч», 2,2% — за партію ВО «Свобода», 2% — за партію «Опозиційний блок».

Разом, 5% бар’єр долають і парламент проходять: «Батьківщина», «Слуга народу», «Опозиційна платформа — За життя», БПП, «Громадянська позиція».

«Опозиційна платформа — За життя» була утворена 9 листопада 2018 роки як об’єднання всіх опозиційних сил. Угоду про її створення підписали співголова «Опозиційного блоку» Юрій Бойко і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович. 16 листопада «Опозиційна платформа — За життя» висунула єдиним кандидатом від опозиції на президентських виборах Юрія Бойка.

Дописати коментар

0 Коментарі