Партія "Трудова Україна" вийшла з Опозиційного блоку і приєдналася до Партії регіонів

Іван Міглазов (по центру) і Руслан Любченко (справа)
Члени політради партії "Трудова Україна" Руслан Любченко і Микола Бойко заявили про приєднання політичної сили до Партії регіонів.

Про це повідомляє "Нова Київщина", з посиланням на офіційний сайт ПР

В.о. голови "Трудової України" Руслан Любченко заявив, що Опозиційний блок дискредитував себе як об'єднання опозиційних сил, тому "Трудова Україна" оголошує про свій вихід із його складу.

"У нас із Партією регіонів схожі ідеологічні платформи й ідентичні ситуації – ми на етапі очищення наших лав від олігархів та їхніх поплічників", – зазначив він.

"Цей крок – показник того, що Партія регіонів на правильному шляху. Ми стаємо помітною і по-справжньому народною силою. Ми реальна альтернатива кишеньковим проектам олігархів і єдині в Україні, хто буде обирати своїх лідерів відкритим онлайн-голосуванням! Тому до нас приєдналися такі серйозні хлопці, як "трудовики". Тепер ми стали ще сильнішими і працелюбнішими. І це тільки початок!" – додав лідер ініціативної групи Партії регіонів Іван Миглазов.

Підсумком зустрічі стало підписання меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Партією регіонів та партією "Трудова Україна".

З цього можна заявити, що рейтинг ПР буде тільки зростати, а рейтинг Опозиційного блоку (який зараз повністю контролюється оліграхом Рінатом Ахметовим) буде падати! Цілком можливий варіант, що група Ахметова взагалі не потрапить у Верховну раду наступного скликання!

Дописати коментар

0 Коментарі