У "112 Україна" відібрали ліцензії на цифрове мовлення

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення провела засідання щодо цифрових ліцензій на мовлення для телеканалу "112". 

У підсумку Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила безпрецедентне рішення – позбавив телеканал "112" цифрових ліцензій на мовлення.

На жаль, у негативному для "112" рішення практично не було сумнівів, особливо враховуючи політичну заангажованість Нацради і його готовність служити будь-якій владі. Так, у деяких членів Нацради з липня 2019 року закінчилися повноваження, що де-факто визнала Верховна Рада, і прийняттям будь-яких рішень вони перевищують свої повноваження, а сам Нацрада не є правочинним. А заяви члена Нацради Костинського про те, що Нацрада "закриє гештальт", позбавивши "112" ліцензій, в черговий раз підтверджують, що рішення в Нацраді приймаються заздалегідь, без будь-якої демократичної процедури, що є нонсенсом для демократичної держави.

Прийняти таке рішення раніше Нацраді забороняв суд. Однак суд скасував своє ж рішення після прямого впливу на суддів з боку влади, про що неодноразово писали у ЗМІ.

Крім того, як стало відомо "112", влада для прикриття незаконних дій Нацради з ТБ організовує "мітинг" за участю більш ніж 300 проплачених "активістів", які вже неодноразово погрожували телеканалу. І після однієї з таких загроз будівлю телеканалу "112" було обстріляно з гранатомета.

Опублікувати коментар

0 Коментарі