Чорнобиль встановив рекорд: Зону відчуження в серпні відвідало близько 15 тис. осіб


Зону відчуження в серпні відвідало близько 15 тис. туристів, це в п'ять разів більше, ніж на початку року. Про це повідомляє прес-служба Держагенства України з управління зоною відчуження.

Повідомляється, що в цьому році вже встановлено новий рекорд відвідуваності зони відчуження – майже 75 тис. туристів за 8 місяців. За серпень 2019 року зону відвідало близько 15 тис. чоловік. З початку року цей показник збільшився в п'ять разів.

Також в агентстві відзначили, що в зоні відчуження затверджено 21 маршрут відвідування, серед яких 13 наземних, 5 водних і 3 повітряні.

"Основна задача, яка стоїть перед нами - безпека кожного відвідувача, який перетинає кордони зони відчуження. Кількість відвідувачів значно зростає щороку, як і інтерес до теми Чорнобиля у цілому. Щоб забезпечити потребу відвідувачів у цікавій і правдивій інформації, ми підтримуємо розвиток нових форм відвідування, які дозволяють нам якісно комунікувати з туристами", - сказав глава ГАЗО Віталій Петрук.

Наголошується, що старт повноцінної роботи водних і повітряних маршрутів стане можливим після завершення облаштування контрольно-пропускних пунктів.

Дописати коментар

0 Коментарі