Бойко: "Опозиційна платформа – За життя" готує альтернативний проект держбюджету-2020, який передбачає зниження тарифів і збільшення соцвиплат

"Опозиційна платформа – За життя" готує альтернативний проект держбюджету-2020, який передбачає зниження тарифів і збільшення соцвиплат. Про це Співголова фракції "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Бойко заявив журналістам, коментуючи урядовий проект Державного бюджету на 2020 рік, представлений у Верховній Раді, повідомляє прес-служба партії.

Він підкреслив, що проект держбюджету повторює гірші традиції бюджетів попередніх років. "Державний бюджет – це головний фінансовий документ, за яким житиме країна. Але те, що ми побачили, викликало у мене відчуття дежавю. Сьогодні вноситься такий самий бюджет, як і в попередні роки. Це бюджет, який консервує ситуацію з тарифами, зменшує соціальні виплати на дітей, сиріт, людей з інвалідністю – на всіх, хто потребує підтримки держави. Проект бюджету не передбачає збільшення пенсій", – сказав опозиційний політик.

"Разом з тим на тому ж рівні залишається фінансування старих силових структур і збільшується фінансування нових. Тобто силові структури отримують більше грошей. Триває будівництво поліцейської держави з бідним населенням. Також збільшується військовий бюджет. Ми збираємося продовжувати війну? Потрібно вирішувати питання світу, скорочувати військовий бюджет, зменшувати виплати на силовиків, відновлювати соціальні виплати і закладати реальні показники інфляції", – підкреслив Юрій Бойко.

"Ми готуємо альтернативний проект бюджету-2020. В якому буде враховано зниження тарифів і підтримка тих верств населення, які її потребують", – наголосив Співголова фракції опозиціонерів.

Що стосується такої важливої для країни теми як постачання газу, то, за словами Юрія Бойка, він навіть не припускає думки, "що транзитний договір не буде підписаний".

"Потрібно зробити все, щоб новий договір на транзит газу по території України був підписаний. Інша справа, що є проблеми з тим, що "Нафтогаз" не був розділений, а це є вимогою європейського законодавства. І стороною договору повинен виступати новостворений суб'єкт. Це справа уряду, і я сподіваюся, що вони з нею впораються. Якщо немає, то їх усіх треба розігнати, бо це заважає переговорам по новому транзитному договором. Я навіть не хочу розглядати варіант, що договір не буде підписаний. Ми повинні зробити все, щоб це відбулося", – сказав парламентарій.

Дописати коментар

0 Коментарі