Наталія Королевська на саміті у Нью-Йорку: 2020 рік має стати роком миру для України!

У Нью-Йорку, паралельно із засіданням 74-ї Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй, пройшов Саміт з Цілей сталого розвитку. Україна на саміті представляла народний депутат від опозиційної ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«На полях Генасамблеї Організації Об'єднаних Націй йде велика дискусія про досягнення Цілей сталого розвитку в світі. Більше 180 країн-членів ООН прийняли програму в галузі сталого розвитку, яка включає 17 цілей і 169 завдань, і об'єднали свої зусилля в боротьбі з убогістю, дискримінацією, в подоланні та запобіганні конфліктів в світі, захисту прав жінок та дітей », - зазначила народний депутат.

Як підкреслила Наталія Королевська, цілі сталого розвитку сьогодні особливо важливі та актуальні для України, де бойові дії не припиняються шостий рік, а за цей час від війни і гострої соціально-гуманітарної кризи постраждали більше 4 мільйонів чоловік, стали вимушеними переселенцями 1,5 мільйона громадян .

«Сьогодні про Україну говорить весь світ, наша країна - на чолі світового порядку денного. І ми повинні не втратити цей шанс, використовувати всі глобальні зусилля і можливості країн-партнерів для припинення збройного конфлікту, подолання гуманітарної катастрофи, захисту мирних громадян і дітей, і початку відновлення економіки країни. Я переконана - 2020 рік має стати роком миру і розвитку для України! »- резюмувала Наталія Королевська.

Дописати коментар

0 Коментарі