Із 23-го вересня в Україні помітно потеплішає

Про це на своїй сторінці у Facebook написала синоптик Наталка Діденко, повідомляє ІА "Погляд". 

«Завтра, 18 вересня, за атмосферним фронтом справді йтимуть періодичні дощі. Похолодає ще на кілька градусів. Проте, оскільки холодне повітря важке, буде тиснути, а Україна ще й опиниться між потужним антициклоном над Великою Британією та масштабною циклонічністю на північному сході. Між антициклоном Hanneke та циклоном Ignaz», – пише синоптик.

«І ось поки ці два поважні атмосферні джентельмени змагатимуться за зони впливу, усі, хто між ними, а це чималий шмат континентальної Європи, включно з Україною, відчуватимуть наслідки цієї боротьби – сильний, до штормового, вітер», – попереджає Наталка Діденко.

Синоптик зауважує, що західні та північно-західні пориви вітру досягатимуть 15-22 метрів за секунду. Натомість температура повітря становитиме +11+15 градусів, на Півдні +15+21 градус, в Криму до +25 градусів. А от у Києві середа очікується вологою, холодною та вітряною. Пориви вітру досягатимуть сильних значень, до 15-20 метрів за секунду, похолодає до +11+13 градусів.

«Щоб ми завчасно не похнюпили носа від таких новин, за попередніми прогнозами, на наступному тижні, з 23-го вересня, нас знову чекатиме чудова, сонячна та тепла, погода», – прогнозує синоптик.

Дописати коментар

0 Коментарі