Юрій Бойко: На наступний тиждень запропоновано майже 70 законопроектів, серед яких — жодного про мир і соціальний захист людей


Про це зазначив  Співголова фракції  ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ  Юрій Бойко під  час  ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера»  на телеканалі  «Україна».

Зокрема, він відмітив, що перший тиждень роботи парламенту показав: поки є монобільшість, її використовують, як кнопкодавів, і це є згубний шлях.  

«Серед запропонованих до прийняття законопроектів на наступний тиждень, а їх майже  70,  -  жодного про мир та  соціальний захист людей.  Це, наприклад, законопроект про правову охорону географічних назв, про напівпровідники, - чисто лобістський законопроект. І таких — переважна  більшість. А людям потрібні  інші  закони: про  мир, зниження тарифів і цін», - наголосив Юрій Бойко.

«Нам сьогодні треба знизити тарифи, вирішити питання із заборгованості, врегулювати ціни на товари першої необхідності.  Саме  ці питання  є вкрай важливі для людей. І наша фракція підготувала та зареєструвала у парламенті  такі законопроекти», -  додав він.

Опозиційний політик також звернув увагу на таке архічутливе для українців питання, як ринок землі.

«Тільки-но було анонсовано, що почалася підготовка законопроекту про ринок землі, це вже призвело до паніки на селі. Фермери, з якими я спілкувався, заморозили інвестиції в інфраструктурні проекти, які хотіли розвивати. Ніхто не розуміє, як саме працюватиме ринок землі.  До того ж, президент анонсував нереальні терміни  для підготовки цього закону – до 1 жовтня. При цьому від розробки законопроекту відсікли всіх вітчизняних інвесторів-фермерів. Створюється якась кулуарна група. Без референдуму та  суспільного обговорення не можна отак наскоком вирішувати питання української землі, це дуже небезпечно», — підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.

Дописати коментар

0 Коментарі