Юрій Бойко: Новий склад ЦВК має бути сформовано прозоро і з дотриманням квотного принципу

Про це заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи журналістам голосування за відставку всього складу Центральної виборчої комісії.

Він зазначив, що цей склад ЦВК мав бути відправлений у відставку, адже він з самого початку формувався під президента Порошенка. «Було порушено квотний принцип формування комісії, і ми не отримали там представництва. Ми не могли контролювати хід виборів. Жодна наша скарга про порушення під час парламентських виборів в Донбасі не була розглянута Центрвиборчкомом», – підкреслив опозиційний політик.

Юрій Бойко наголосив на важливості дотримання квотного принципу при формуванні нового складу ЦВК. «Новий склад має бути незалежним, він повинен формуватись прозоро, з урахуванням квотного принципу і вимог законодавства. І там не повинно бути більшості у однієї політичної сили», – сказав Співголова фракції опозиціонерів.

«Якщо не буде дотримано квотний принцип, а формування нового складу ЦВК відбудеться в результаті підкилимних домовленостей, то це буде повторенням ситуації з попереднім складом, в якому була більшість президента Порошенка, і який відповідним чином і працював», – резюмував Юрій Бойко.

Дописати коментар

0 Коментарі