Сергій Мазепа: медична реформа Супрун стала яскравою піар-акцією минулої влади, однак користі людям вона не принесла

Нещодавно ми стали свідками того, що в.о. міністра охорони здоров'я Ульяна Супрун подала у відставку. Згорнулася і "медична реформа", яку на шпальтах газети "Голос Київщини" минулого року прославляв нардеп Сергій Березенко.

Однак, на превеликий жаль, ця псевдореформа нічого доброго для медичного сектору Обухівщини так і не принесла. Місцеві жителі скаржаться, що не вистачає безкоштовних препаратів, "прописка" у палату коштуватиме пацієнту чималу суму, а із тяжкохворими лікарі взагалі відмовляються працювати. І це ще не все! У лікарнях Обухівщини часто трапляються крадіжки: "обачливий" медперсонал привласнює ліки для подальшого використання. І це при тому, що їх (ліків) не вистачає!

Навіть відкриття сільських амбулаторій, яке стало гучною піар-акцією колишніх посадовців, не принесло жодної користі. Робота вимагає висококваліфікованих кадрів, а таких у сільській місцевості не має. Столичні лікарі не мають бажання працювати за 30-40 км. від Києва, тож результат цієї реформи мешканці сіл та селищ найближчими роками навряд чи відчують.

Як ми бачимо, попри всю "масштабність" та розрекламованість медичної реформи, на місцях процвітає корупція та бюрократія. У деяких відділеннях, до того ж панує, антисанітарія. Ввважаю за доцільне запровадити контроль над районним бюджетом у цьому напрямку, тим самим забезпечивши прозоре та цільове використання державних коштів на розвиток медицини. Реформи - для людей, а не для піару чиновників!

Дописати коментар

0 Коментарі