Юрій Бойко: Добитися миру в Донбасі без компромісу неможливо


Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради у четвер, 19 вересня.

«Головне завдання, яке сьогодні ставить перед собою наша політична сила – це допомогти мирному врегулюванню конфлікту в Донбасі. Суперечливі заяви, що йдуть від різних представників влади, які так або інакше беруть участь у мирних переговорах, відверто насторожують. Наша позиція не змінилася – потрібно виходити на прямі переговори з представниками невизнаних республік, під гарантії РФ за них. З нашого боку має бути чітка офіційна позиція», – підкреслив він.

За словами Юрія Бойка, якщо хтось думає, що добитися миру політичним шляхом можна без компромісу, то він помиляється. «Якщо хтось закликає не до компромісу, а до войовничих дій, то це повторення попередніх п’яти років. Ми вже це бачили і таку риторику вже чули. Закон про особливий статус, зміни до Конституції, закон про амністію, те, що прописано у Мінських угодах – так, це компроміс, але він необхідний, щоб завершити такий складний конфлікт», – наголосив Співголова фракції опозиціонерів.

Опублікувати коментар

0 Коментарі